sobota, 18 stycznia 2014

Książka za 1zł z wydawnictwem Znak

Książka za 1zł z wydawnictwem Znak


21 stycznia 2014 roku odbędzie się trzecia już edycja akcji „Książka za 1zł” prowadzona przez KodyRabatowe.pl i wydawnictwo Znak. Dokładnie tego dnia o godzinie 18 na tej stronie wygenerowany zostanie kod, który będzie można wpisać na stronie wydawnictwa Znak podczas zakupu wybranej spośród 200 różnych pozycji. :) Dzięki temu będzie można kupić wyczekiwany tytuł za jedyną złotówkę! 

Książka za 1zł czy za darmo w konkursie?

Będziecie polować? Ja na bank, nie codziennie trafia się taka okazja. :) Nawet jak się nie uda mi, czy Wam, to i tak każdy uczestnik otrzyma kod, który daje 50zł rabatu przy zakupach ponad 100zł. 

Co sądzicie o takich akcjach? Wolicie takie zniżki czasem aż do 1zł czy wolicie konkursy? Raczej pytanie czy w ogóle lubicie tanie książki jest pytaniem tendencyjnym – każdy lubi. ^^

2 komentarze:

  1. Akcja sama w sobie jest świetnym pomysłem, chociaż wykonanie - koszmarne. Trzecia edycja, a serwery wciąż nieprzygotowane... Mnie się udało tylko dlatego, że zamiast pisać hejtujące posty na portalach, wolałam pół godziny posiedzieć i poczekać, aż zawieszona strona Znaku... odwiesi się sama. (:

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlatego ja mimo wszystko wolę kupować używane książki - na Allegro zwłaszcza są świetne pozycje na wagę. :) Wilfrid Schilling mi się trafił właśnie stamtąd. A co do obciążenia serwerów - dla większości studentów mających do czynienia z USOSem to chyba chleb powszedni. :P

      Usuń