niedziela, 2 lutego 2014

Podsumowanie styczeń 2014

Pierwszy miesiąc Nowego Roku za nami, rozpoczyna się luty. W związku z tym warto podsumować te pierwsze kroki w dwa tysiące czternastym roku. :) Nie był to miesiąc zbyt owocny jeśli chodzi o ilość przeczytanych książek, jednak biorąc pod uwagę ilość wolnego czasu to wcale nie jest źle.

Przeczytane książki:

1. „Zmyślone życie Siergieja Nabokowa” – Paul Russell
2. „Baśnie Barda Beedle’a” – J. K. Rowling
3. „Siewcy strachu” – Wilfrid Schilling
4. "Mroczne karty historii Polski" - I. Kienzler
5. "Zabójcza kuracja" - R. Cook

Łącznie stron: 1635 + 500 stron z "Gry o Tron" = 2135
Dziennie stron: 2135 / 31 = 69


Liczę rzeczywiście w danym miesiącu przeczytane strony. Jakbym liczył daną pozycję dla miesiąca, w którym skończyłem czytać, to by mogła wyjść niezła bzdura, gdzie pierwszego dnia miesiąca skończyłbym tomiszcze na ponad 1000 stron. :)

Ze statystyk blogowych mogę się pochwalić pierwszą setką odsłon. :) Oczywiście po wyłączeniu odsłon własnych. Na koniec 31 stycznia 2014r. ilość odsłon wyniosła 115. Nie jest to parę tysięcy, jednak mnie osobiście satysfakcjonuje ta liczba, zwłaszcza, że to pierwszy miesiąc istnienia tego bloga, a ja w sumie niewiele niestety zrobiłem, żeby go jakkolwiek rozreklamować. Także dziękuję Wam bardzo za zaglądanie i zaufanie! Jak na razie w styczniu doszła trójka obserwatorów, którym również osobno dziękuję. :)

2 komentarze:

  1. To naprawdę dobre wyniki. Życzę dalszego rozwoju bloga :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki. :) Chociaż chciałbym móc wygospodarować więcej czasu na czytanie, co może być trudne. Ewentualnie nauczę się szybszego czytania, oczywiście z zachowaniem zrozumienia treści. ^^

      Usuń