niedziela, 23 listopada 2014

Wyniki konkursu "5000 wyświetleń"

Planowałem ogarnąć konkurs wczoraj, jednak z pracy wróciłem dopiero po 20 i zwyczajnie nic mi się nie chciało robić. :) W związku z tym zabrałem się za to dopiero dziś. Myślałem nad jakimś ciekawym sposobem losowania ale nic mi nie przyszło do głowy, także sięgnąłem po swoje trilby i niczym iluzjonista wylosowałem zwycięzcę!

Do zabawy podeszło łącznie pięć osób. Sześć wyraziło swoje myśli, jednak awiola zrezygnowała z brania udziału w konkursie, nie mniej jednak dziękuję za słowa gratulacji. :) Poniżej wycięte komentarze:

Wszystkie odpowiedzi były fajne i zabawne, zdecydowanie naładowały mnie pozytywną energią. :P Pozytywna energia więc trafiła również do losowania - w tle słychać krzyk z TV z finału "Twoja twarz brzmi znajomo" także się tym nie przejmujcie. :)


Gratuluje serdecznie i już skrobię e-maila! Swoją drogą rozbroiła mnie wstawka z "Lodem" Dukaja. :D

7 komentarzy:

 1. Dziękuję pięknie!

  Co do "Lodu" to ja po prostu naprawdę jestem ciekaw ile czasu będę musiał poświęcić na jego lekturę przy założeniu, że będę po drodze czytał inne rzeczy. ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak leży i leży i leży... Po prostu dla mnie to nie książka, którą można czytać jak się nie ma co robić czy po prostu chce się poczytać - to książka, na którą trzeba mieć przygotowanie psychiczne, zwłaszcza do lektury w czterech językach na raz. :P

   Usuń
 2. Graty :D
  magiczny kapelusz :D musisz o nim napisać! Na przykład "Oda do Kapelusza" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty podobno czasem pisujesz także możesz mieć zadanie jak chcesz. :P

   Usuń