środa, 18 lutego 2015

Niespodziankowe urodzinowe rozwiązanie!

Pamiętacie dzień 18 stycznia 2015 roku? Pamiętacie co robiliście w tamtym czasie? Ja pamiętam, że część z Was przeczytała post, w których chwaliłem się pierwszym rokiem istnienia "Z piórem wśród książek". :) Pamiętam również, że część z Was zgłosiła się do niespodziankowego konkursu, o którym nie było w ogóle mowy w tytule posta ani zajawce. Dziękowałem Wam wszystkim już za życzenia, ale dziękuję raz jeszcze i oznajmiam wszem i wobec, że dzisiaj jest ten "niespodziewany" (miesiąc po urodzinach, no kto by na to wpadł?!) dzień ogłoszenia wyników konkursu!


Komentarzy trochę się pojawiło, lecz samych ewidentnych zgłoszeń było mniej - łącznie cztery osoby zgłosiły swój udział w konkursie pokazując do jednoznacznie. W różny sposób, aczkolwiek jednoznacznie. Są to następujące osoby:


 • Booksofme world
 • awiola
 • oxfordka
 • Kaś


Definitywnie i nieodwołalnie najbardziej zaskoczyło mnie zgłoszenie awioli, które - przypomnijmy - wyglądało w ten sposób: 


Przyznaję bez bicia, że nie spodziewałem się ani takiego zgłoszenia, ani w ogóle wyboru najlepszej recenzji, jaką napisałem do tej pory. Dzięki awiola za docenienie mnie, a w podzięce zarówno za to, jak i niespodziankę otrzymasz ode mnie coś niespodziewanego! Chwilę jednak jeszcze potrwa mój wybór, bo sam do końca pewien nie jestem, chociaż nie każę Ci długo czekać. :)

Jednak to nie koniec niespodzianek. Zazwyczaj w konkursach wygrywa jedna osoba lub ileś pierwszych miejsc. W tym przypadku być może zaskoczeniem będzie, że wszyscy wygrywają! Co prawda wiele to osób nie jest, ale jednak pozostałą trójkę też planuję obdarować malutkim drobiazgiem. :)

Prześlijcie mi więc, moi drodzy, swoje adresy domowe na mail: zpiorem@gmail.com, abym mógł podzielić się z Wami upominkami. :)

8 komentarzy:

 1. Muszę przyznać, że faktycznie jest to niespodziewana niespodzianka i zaskoczenie, ale za to bardzo miłe :) Zaraz wyślę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka miła niespodzianka tego dnia. Ależ jestem ciekawa, co też wymyślisz hehe :) To naprawdę fajny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem czy nadal poszukujesz, ale wiem, że kiedyś umieściłeś tę książkę w swoim "Bardzo chcę" a wiem, bo zwróciła też moją uwagę ;)
  4,40zł to niewiele jak za nową książkę, więc może się skusisz ;)
  http://www.taniaksiazka.pl/zelazny-kodeks-1-zelazny-ciern-kittredge-kaitlin-p-287488.html?abpid=82&abpcid=11&utm_source=pp&utm_medium=cps&utm_campaign=ads4books
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łooo, dzięki za cynk! Z wielką chęcią zamówię!

   Usuń
 4. A ja się nie zgłosiłam? Niewiarygodne :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożyłaś życzenia, niestety nie mogłem każdym życzeń uznać za zgłoszenie, gdyż prosiłem o ewidentne zgłoszenie. :(

   Usuń
 5. Hahaha no nie wierzę :D kutwa :D a ja się zastanawiam, czemu taki tytuł mi wysłałeś na poczte i myślę... pewnie pomyłka :D albo żeby moją uwagę zwrócił :D dobra dobra już pisuję :D

  OdpowiedzUsuń