wtorek, 29 marca 2016

Na ekranie Linkowanie #15

Poświąteczny wtorek to dla wielu osób swoiste przedłużenie wolnego, które kojarzy się często z kompletnym rozpasaniem i lenistwem. Dlaczego więc nie spędzić części tego dnia czytając sobie ciekawe artykuły zebrane w internecie? :) Nawet jeśli ktoś już musiał iść do pracy lub szkoły, może dać sobie jeszcze parę godzin dyspensy od obowiązków i spędzić je leniwie przed komputerem. Pomogą Wam w tym przygotowane przeze mnie ciekawostki, których tym razem zebrało się dziewięć sztuk! Tematyka różna i przeróżna, podobnie jak długość - mam nadzieję więc, że każdy znajdzie coś dla siebie. :)

Trochę bezpieczeństwa - bo jakżeby mogło go zabraknąć, parę wskazówek zawsze się przyda - odrobina historii a nawet felieton. Kilka tematów prostych, kilka wzbudzających chęć dyskusji, kilka po prostu ciekawych lub śmiesznych. Na pewno nie jest to najmocniejsze zestawienie, ale dalej są to bardzo ciekawe artykuły! Zapraszam więc wszystkich bardzo, bardzo serdecznie do zapoznania się z dzisiejszym towarem!

1. Wizualizacja Szczecina z 700 roku. - porcja zdjęć z wizualizacji Szczecina z okresu średniowiecza.

2. III Rzesza - ostatnie miesiące. - jak wyglądały ostatnie miesiące istnienia III Rzeszy Niemieckiej?

3. Kim są jazydzi? Tajemnicza grupa religijna, której grozi totalna zagłada. - przybliżenie religijnej grupy jazydów, zamieszkujących terytorium Iraku.

4. W Warszawie powstaje animowana produkcja o życiu pierwszych Słowian! - ostatnimi czasy zainteresowanie Słowianami sprzed czasów chrztu Polski jest tak duże, że zdecydowano się nawet nakręcić film animowany o tematyce słowiańskiej.

5. Nie jestem Millenialsem i nie robię za darmo. - kilka słów o stereotypach krążących wokół pokolenia Millenialsów.

6. Jak chronić swoje wirtualne pieniądze. - używacie kart płatnicznych, kredytówek etc? Zajrzyjcie więc tutaj i zobaczcie jak łatwo można Was okraść oraz co zrobić, żeby się jak najbardziej od tego zabezpieczyć.

7. Historia psa – jak powstał pies domowy? - od dzikiego do domowego.

8. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu Gwiezdnych Wojen VIII. - gratka dla fanów Star Wars, czyli jak powstaje kolejna część trzeciej trylogii.

9. Mam 34 lata i też oglądam gry na YouTube. - a Wy oglądacie gameplaye? Bo 34-latkowie tak. :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz