poniedziałek, 21 marca 2016

WYNIKI konkursu z okazji urodzin i setki fanów!

Zgodnie z obietnicą, którą złożyłem na moim fanpejdżu fejsbukowym, ogłaszam dzisiaj wyniki - ale tylko częściowe - konkursu, który skończył się 18 marca 2016 roku, czyli trzy dni temu! Wyniki będą częściowe, aby potrzymać Was jeszcze w niepewności! :) A do tego trochę ułatwić mi życie. Dzisiaj podam jedynie osobę, którą wybrałem. Osoba ta proszona jest o zgłoszenie się za pomocą wiadomości na adres e-mail zpiorem[at]gmail.com, abym mógł przesłać do wglądu wszystkie trzy nagrody. Osoba ta wybiera dwie książki. Kiedy już wybierze, nastąpi losowanie spośród pozostałych osób i wyłoni się z tego wszystkiego ktoś, kto zabierze pozostałą, trzecią książkę. Zarówno losowanie jak i spis nagród odbędzie się jako aktualizacja do tego posta.

Żeby było jasno i klarownie - na zgłoszenie się pierwszej osoby czekam do środy włącznie. Jeśli się zgłosi (a zakładam, że się zgłosi), to do niedzieli włącznie ogłoszę w aktualizacji całą resztę - pamiętajcie więc o znalezieniu chwili czasu w okolicy Wielkiejnocy na poszukiwanie aktualizacji! :) Na informacje od drugiej osoby czekam do środy, 30 marca 2016 roku. W przypadku, gdyby pierwsza osoba się nie zgłosiła w wyznaczonym czasie nie będę kombinował, tylko stworzę kolejnego posta. :)

Szczerze powiedziawszy nie wiedziałem na co będę zwracał uwagę podczas wyborów najlepszego według mnie komentarza. W sumie ciężko było przewidzieć, co Wam przyjdzie do głów. :) Kiedy już wszystkie komentarze się pojawiły, praktycznie nie miałem większych problemów z wyborem. Otóż niniejszym ogłaszam, że zwycięskim komentarzem jest ten oto komentarz, popełniony przez JoPark:Tu tururu tururu! Dlaczego akurat komentarz JoPark? Chyba ze względu na największą krytykę i najcenniejsze dla mnie informacje. Na pewno wyciągnę wnioski zarówno z niego, jak i z innych komentarzy - dwa punkty wszak już wprowadziłem, poprawę chmur tagów na samym dole oraz usunięcie "Kto tu pisze", bo w sumie tak sobie po prostu było i tyle. :)

JoPark proszę więc o zgłoszenie się na maila celem przedstawienia oferty nagród, a z całą resztą - zarówno Zwycięzców jak i po prostu Czytelników - widzę się na dniach przy ogłoszeniu wyników losowania, które jeszcze nie nastąpiło. :) Jak wspomniałem, maksymalnie pojawią się w niedzielę, akurat na Wielkanoc, chociaż może to się zdarzyć trochę wcześniej. Monitorujcie, sprawdzajcie, pilnujcie i mnie popędzajcie. :) 

Tymczasem serdecznie gratuluje wygranej obecnej oraz przyszłej!

AKTUALIZACJA 23.03.2016 r.

Zwyciężczyni pierwszej części już się zgłosiła i wybrała swoje nagrody, więc nie pozostaje mi nic innego jak przedstawić książki oraz wylosować kolejną zwycięską osobę! A oto i wszystkie trzy nagrody:

1. Danuta Pytlak - "Babie Lato"
2. Cecelia Ahern - "Gdybyś mnie teraz zobaczył"
3. George Orwell - "Rok 1984"

Druga oraz trzecia pozycja to wydania kieszonkowe, nowe, nie ruszane i nie czytane. Pierwsza natomiast pochodzi z moich prywatnych zbiorów i wybrana została głównie ze względu na to, w jaki sposób sam ją zdobyłem. Nie została ona bowiem zakupiona, ale znaleziona! Tak, dobrze widzicie - znaleziona w ramach akcji "Tr(o)p 10 książek", która odbywała się w kwietniu 2015 roku, a organizowana była przez portal eKulturalni. Pomyślałem sobie, że może ta książka ma ochotę podróżować, zmieniać coś w swoim książkowym życiu - zupełnie jak Michalina, bohaterka powieści Danuty Pytlak. :)

Cóż, JoPark już wybrała pozycję numer jeden i pozycję numer dwa. Dla drugiej osoby zostaje więc klasyka antyutopii, czyli "Rok 1984" Orwella.

Pozostałe komentarze ponumerowałem w kolejności, w jakiej ustawione są pod postem. Daje to następujący przydział numerów:

1. Kaś
2. Tea
3. Łukasz
4. KittyAilla
5. Mała Mi

Jako maszyny losującej użyłem tym razem generatora liczb losowych. Wybaczcie lenistwo i brak efektownych wyborów. :) Po wprowadzeniu wszystkich potrzebnych danych okazało się, że trzecią książkę wygrywa:


Kitty - czekam na maila! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz