wtorek, 26 kwietnia 2016

Na ekranie Linkowanie #16

Nie jest wcale tak źle - nie minął jeszcze miesiąc od ostatniego odcinka Na ekranie Linkowanie. A ja już myślałem, że to gdzieś ze dwa miesiące już upłynęły... Sam miałem trochę mniej czasu na buszowanie po internecie i czytanie ciekawych i interesujących artykułów, ale udało mi się uzbierać kilka sztuk wartych podzielenia się z Wami! Jak widzicie sami czasem ciężko jest dorwać nawet tych kilka linków - wszystko zależy od tego, w który zakątek internetu się człowiek uda. Czasem można trafić nawet do "wrong neighbourhood"...

W każdym razie mam osiem sztuk świeżych, jeszcze ciepłych linków! Serwuję je tym razem we wtorkowy wieczór, aby każdy mógł się odprężyć w samym środku tygodnia. Można przy nich zebrać siły na przeżycie tych kilku ostatnich dni przed długim, majowym weekendem, który w tym roku może dla niektórych osiągnąć długość czterech dni. :) W menu historia młota bojowego, parę słów o zarobkach artystów na płytach, a także kilka artykułów dotyczących uzależniających używek, które królują w statystykach.

1. Ile na płytach zarabiają artyści? - krocie? a może śmieszne pieniądze? Jeśli nie wiecie, to z tego linka się dowiecie!

2. Największy zabójca w historii. Jego ofiarą padły setki milionów ludzi. - jakaś choroba? Człowiek? Sekta lub organizacja? Przekonajcie się sami!


4. Betel: czarne zęby, czerwona ślina. - parę słów o jednej z najpopularniejszej na świecie pod kątem statystycznym używce na świecie.

5. 5 najbardziej uzależniających substancji na świecie. - tym razem coś o tych używkach, które najbardziej uzależniają.

6. Jak powstawały filmy o panu Kleksie?- istne kompendium ciekawostek oraz innych faktów.

7. Własny biznes obecnie. Dar czy przekleństwo? - zupełnie subiektywna opinia o prowadzeniu własnego biznesu.

8. Mrokowiecze: Młot. - historia młotów bojowych z wyszczególnieniem ich wyglądu oraz zastosowania.

0 komentarze:

Prześlij komentarz