wtorek, 2 maja 2017

ZAPOWIEDŹ: Odświeżona "Anestezja" pod moim patronatem

Odświeżona "Anestezja"
Autor: Thomas Arnold
Tytuł: Anestezja
Wydawnictwo: Agencja Reklamowo - Wydawnicza VECTRA
Stron: 436
Data wydania: 10 maja 2017


Wydawać by się mogło, że właśnie przedstawiam Wam opinię. W końcu dane na samym początku wyglądają jak przy każdej z moich opinii. Tym razem jednak mam dla Was ZAPOWIEDŹ! I to zapowiedź nie byle jaką! 10 maja 2017 roku bowiem pojawi się nowe wydanie "Anestezji", autorstwa Thomasa Arnolda. Pod tym pseudonimem ukrywa się Arnold Płaczek, farmaceuta mieszkający na co dzień w Rydułtowach. Pierwszy wydanie "Anestezji", czyli literackiego debiutu autora, pojawiło się w roku 2013. Moją opinię możecie przeczytać o tutaj.

Obecnie Thomas Arnold wraz z Agencją Reklamowo - Wydawniczą "Vectra" przygotował nowe wydanie swojego debiutu. Zmieniło się nie tylko wydawnictwo ("Vectra" wydała wszystkie pozostałe powieści autora), ale również sama treść. Thomas Arnold poprawił wiele debiutowych niedoskonałości, nie zmieniając jednak samej historii i jej przebiegu. Oczywiście tak jak w przypadku ostatnich wydanych książek, tak i teraz mój blog objął swoim patronatem najnowsze wydanie "Anestezji"!


Zapewne wiele z tych blogów i serwisów znacie w mniejszym bądź większym stopniu. Podpisujemy się pod dziełem naprawdę utalentowanego pisarza, którego książki oczarowały każdą z wyżej wymienionych osób - zarówno osób prowadzących blogi, jak i redaktorów portali. Wierzę, że najnowsze wydanie "Anestezji" spotka się z dużym zainteresowaniem - zdecydowanie warto!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji czytać twórczości Thomasa Arnolda, a lubicie kryminały oraz thrillery, to jest to doskonały moment na zapoznanie się z jego książkami. Mimo, że sama "Anestezja" nie należy do cyklu przygód detektywów Adamsa i Rossa, to może stanowić naprawdę miły dodatek. Zwłaszcza, że na chwilę obecną jest kompletnie wyjątkowa. :)

Sam Thomas Arnold będzie na Warszawskich Targach Książki, które odbędą się w dniach 18 - 21 maja 2017 roku. Autora możecie znaleźć na stanowisku 177/D20 w sobotę i niedzielę. Zapraszam serdecznie!

0 komentarze:

Prześlij komentarz