piątek, 7 marca 2014

Niedługo tysiąc i niespodzianka!

No, niedługo wybije 1000 odsłon według licznika bloggera. Co prawda Google Analytics ma inne zdanie w tym temacie, jednak powiedzmy, że i tak wszyscy korzystają z wbudowanego licznika, także niechaj on będzie odnośnikiem rzeczywistych odwiedzin. Zresztą GA wskazuje niewiele mniej. :)

1000 odsłon to może wydawać się niektórym niewielką liczbą. Dla mnie jednak jest to niezły wynik, biorąc pod uwagę, że jest to tak naprawdę pierwszy mój blog. Do tego nie wykorzystywałem żadnych sposobów pozycjonowania, backlinków, preclowania, katalogowania ani nawet marketingu szeptanego, także tym bardziej cieszy taki wynik. :)

Cieszę się bardzo zarówno z tej liczby, jak i ilości obserwatorów. W sumie w ogóle cieszę się, że są - oznacza to, że jednak to co tutaj tworzę ma jakiś sens i dla kogoś jest przydatne. :) Z dodatkowych osiągnięć mogę Wam nieoficjalnie wspomnieć o tym, że pewna autorka zwróciła się do mnie z propozycją przesłania książki do recenzji - o tym jednak napiszę więcej jak tylko książka do mnie dojdzie, na razie nie chcę zdradzać szczegółów. :)Tysiąc jest okrągłą liczbą. W związku z tym na dniach planuję małą niespodziankę, żeby Wam podziękować za zaglądanie tutaj, czytanie oraz komentowanie. :) To na razie również pozostawię owiane płachtą tajemnicy, jednak zważywszy na to, że w momencie pisania tego posta do okrągłej liczby brakuje jedynie pięciu odsłon to chciałem o tym wszystkim wspomnieć, aby niespodzianka mogła jak najszybciej zostać przedstawiona. :) Chociaż zapewne będzie trzeba na nią poczekać jeszcze kilka dni. :)

DZIĘKI!


12 komentarzy:

 1. Ha! Złapałam ;p
  Dowód tutaj: http://oi62.tinypic.com/126fthx.jpg
  Gratuluję tysiaka!
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah, gratuluje! ^^ Ale darkwarez... Nununu! :P

   Usuń
 2. Ja mam identycznie ;) cieszy mnie każdy nowy obserwator i jestem w szoku, że w końcu założyłam bloga. Jasne, że Twoja robota ma sens :) oby tak dalej :) powodzenia :) CHCEMY NIESPODZIANKĘ !!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. ^^ No jeszcze chwilkę! Na pewno nie pojawi się w weekend także nie denerwujcie się. :P

   Usuń
 3. Matko Boska jedyna speak pls in polska :D
  ostatnie zdanie w pierwszym akapicie to cuda na kiju :D
  ale tak ogólnie to gratki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie w drugim? :P No tak, nie wspominałem, że w wolnych chwilach zajmuję się seo copywritingiem? ^^

   Usuń
 4. Dla mnie też każdy tysiąc, każdy jeden obserwator jest bardzo ważny ;)
  To ja życzę miliona wyświetleń :D

  OdpowiedzUsuń
 5. To w takim razie gratulacje :) I życzę kolejnych tysięcy wyświetleń :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa Twojej niespodzianki. Pierwszy tysiąc za Tobą, więc teraz do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To teraz poleci z górki :)

  OdpowiedzUsuń