poniedziałek, 10 marca 2014

Piękna nagroda!

Siedziałem dzisiaj w pracy znudzony codziennymi obowiązkami kosztorysanta, gdy na moim biurku znalazło się kilka pakunków. Wszystkie były oczywiście książkami. Patrzę sobie na koperty, patrzę - znane i nieznane nazwiska bądź firmy i... JEST! Nagroda, którą wygrałem w konkursie u Kaś i Sylwka. No cóż, niby książka jak książka, otwieram spokojnie kopertę, a tu moim oczom ukazuję się taki widok:
No nie spodziewałem się czegoś takiego! Z Milki ucieszy się moja dziewczyna, bo Caramel ubóstwia. ^^ Jednak największą uwagę przykuła koperta. No piękna kaligrafia piórem, nie sądziłem, że spotkam na swojej drodze osoby będące praktycznie moimi rówieśnikami, które potrafią tę sztukę!

Oto co w środku znalazłem:


Prawda, że pięknie? Przyznam szczerze, że chyba to mnie najbardziej ucieszyło - na pewno zatrzymam to w bezpiecznym miejscu dla potomności! Dzięki!

A wieczorem, myślę, że koło 20 zamieszczę obiecany post z niespodzianką. :)

Swoją drogą mam jeszcze tyle do dodania, że chyba Was zaspamuję w tym tygodniu, zwłaszcza że zbliżają się wielkimi krokami dwie recenzje. No, nawet trzy. :)

6 komentarzy:

 1. Ja z niecierpliwością czekam na obiecany spam ha ha
  Gratuluję wygranej - fajnie widzieć, że nagroda szczerze cieszy ;)
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna niespodzianka :D i to na dzień mężczyzn :) wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie jedna recka wylazła dziś. Pismo cudne... sama chciałabym tak bazgrolić :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić tyle radości!
  Ta piękna kaligrafia to dzieło Kaś (ona sama nie wiedzieć czemu wstydzi się do tego przyznać), bo w moim wykonaniu nie wyszło by to aż tak ładnie.. Ale cały czas się ćwiczę w tej wspaniałej sztuce! ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też dzisiaj dostałam!
  dokładnie tak samo tylko w wersji bardziej dziewczęcej - z piękną fioletową panienką na zakładce :) a Ty masz chłopczyka, bo jesteś chłopczyk ;p
  prawda, że miły poniedziałek?
  bardzo miły, bardzo! :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kaligrafia, za to książkę czytałam i mi się podobała. Tak więc Tobie życzę wrażeń przy zapoznawaniu się z nią ;) ;) ;)

  OdpowiedzUsuń