poniedziałek, 10 marca 2014

Obiecana niespodzianka

Pora na niespodziankę! W końcu ją obiecywałem. Zarówno parę dni temu, jak i przypomniałem o niej dzisiaj.

Nie będę ukrywał, że ta niespodzianka nie będzie dla Was jakimś szokiem, ponieważ pewnie się spodziewaliście, iż będzie to książka! Tadadam! Taka książka:


Wybaczcie jakość, ale moja Xperia E nie jest profesjonalną lustrzanką. W sumie nie jest nawet cyfrówką. No i jest sztuczne światło. I w ogóle brak stabilizatora. No po prostu masakra. No, ale jest zdjęcie nowiuteńskiej książki, która powędruje do kogoś z Was! Jeśli nie jest wystarczająco czytelnie to kilka słów o tej pozycji:Autorka: Edyta Łysiak
Tytuł: Tak się nie robi
Gatunek: literatura kobieca
Wydawnictwo: Novae Res

Zastanawiacie się jak możecie ją zdobyć? Dodając do kręgów? Umieszczając banery na swoich blogach? Lubiąc coś lub udostępniając? Otóż nie! Ta książka w zamierzeniu ma być dla kogoś, kto razem ze mną budował ten blog od podstaw zaglądając tutaj, czytając i komentując. Dlatego też nie chcę zbytniego rozgłosu, na reklamę przyjdzie czas. Na razie chcę podziękować z jej pomocą tym, którzy do tej pory ze mną są. Cóż, nie oznacza to jednak, że nie zaakceptuję tego, że poleci do kogoś, kogo nie widziałem nigdy w komentarzach ani w obserwatorach - w końcu nie każdy ma bloga bądź po prostu jakieś konto, ewentualnie czyta a nie chce pisać.

Wystarczy, że pod tym postem zgłosicie chęć otrzymania tej książki. Nie musicie nic podawać, żadnych maili, ksywek, adresów blogów, po prostu - chęć zgłoszenia. Czekam na nie do soboty 15 marca 2014 roku do północy. W ciągu dwóch dni (mam nadzieję, że jednak uda mi się to po prostu w niedzielę) opublikuje wyniki losowania (każdy komentarz to numer w porządku chronologicznym pojawiania się) i wówczas poproszę zwycięzcę o przesłanie swoich danych na mój e-mail. Ot co.

Także zapraszam do książkobrania. :)

10 komentarzy: