sobota, 1 marca 2014

Podsumowanie luty 2014

Oj mizernie ten miesiąc wygląda, mizernie. Była przerwa, były ferie, było trochę więcej obowiązków. Cóż, oby luty wypadł dużo lepiej. Pocieszeniem jest to, że mimo wszystko postanowienie noworoczne jakoś leci! Praktycznie codziennie czytam co najmniej godzinę!

Czas na podsumowanie. Książek za dużo nie przeczytałem:Oprócz tego dochodzi 370 stron drugiego tomu "Gry o Tron", konkretniej "Starcie Królów". 


Do rozpiski stron i tak dalej trzeba wprowadzić poprawki. Jak wiemy "Grę o Tron" przeczytałem w większości w styczniu, 500 stron. Daje to nam 1086 stron przeczytanych w lutym + 370 za "Starcie Królów". Wynik:

Łącznie stron: 1456
Dziennie stron: 52

Duuużo gorzej niż w styczniu. Co prawda lepsze były zdobycze, zwłaszcza "Nowele" Sienkiewicza, jednak mimo wszystko wolałbym wchłonąć więcej pozycji. Prawdopodobnie teraz ruszę "Arcanus Arctica", bo skubane chodzi za mną od dłuższego czasu, a "Starcie Królów" mi jeszcze zajmie. :)

10 komentarzy:

 1. jest dobrze :) gratulacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzy książki. Nie jest to rekordowy wynik, ale zawsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W marcu na pewno pójdzie Ci lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest tak źle, u mnie też w lutym był zastój, szczególnie przez ostatni tydzień... ale na to złożyło się wiele czynników. Marzec będzie lepszy ;)
  No i zapraszam na pierwsze podsumowanie Opasłych Tomisk ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzałem już. :P Kiepski wynik mam, trzeba to poprawić! Chociaż do czołówki to mi tak daleko jak Czechom do Stocha na Igrzyskach. :D

   Usuń
  2. ja też grzeję tyły ;p

   Usuń
 5. Wynik nie najgorszy ;) życzę też powodzenia w marcu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się cieszę, że mam za sobą Fionavarski Gobelin i mogę ruszyć z kopyta z innymi pozycjami :) Twój luty wypadł lepiej niż mój więc nie pękaj :P będzie dobrze hehe :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Od pewnego czasu rozglądam się za kilkoma książkami, a do nich należą właśnie ,,Gra o Tron". Wydaje mi się, że raczej sceneria tej książki opiera się na średniowieczu i rycerzach, jak większość książek fantasy. Oczywiście nie wszystkich ;) ;) ale większość... zawsze coś musi być główną tematyką, takie jak walki na miecze, turnieje rycerskie itp. ;)

  OdpowiedzUsuń