niedziela, 2 października 2016

[KONKURS] Więcej czasu na wygranie? "Horyzont umysłu" w oddali, lecz wciąż w zasięgu!

Thomas Arnold - "Horyzont umysłu"
Moi Drodzy! Mam dla Was dwie wiadomości. Jedna z nich klasycznie jest zła, natomiast druga dobra. Nie zapytam Was, którą chcecie najpierw przeczytać. :) Chociaż tego można oczekiwać, jak w filmach czy książkach. Jednak niestety sam wybiorę kolejność. Najpierw więc podzielę się z Wami tą złą wieścią. Otóż z przyczyn niezależnych od autora, premiera najnowszej powieści Thomasa Arnolda przesunęła się na 24 października 2016 roku. Niestety i tak czasem bywa, będzie trzeba chwilę dłużej poczekać.

Tutaj jednak do gry wchodzi ta dobra wiadomość. Oznacza to bowiem, że jeszcze dłużej możecie badać głębie swoich własnych umysłów i spróbować swojego szczęścia w ogłoszonym niedawno na moim blogu konkursie, w którym do wygrania jest "Horyzont umysłu" z dedykacją samego autora! Rzecz jasna aż do samego końca będę starał się przekazywać Wam szczątki informacji dotyczących samej książki, specjalnie dla osób, które jeszcze się wahają. :)

Nowe terminy wyglądają następująco:

Ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń: 20 października 2016 roku
Ogłoszenie wyników: 24 października 2016 roku
Premiera książki: 24 października 2016 roku.

Cała reszta pozostaje bez zmian. Po szczegóły dla tych, którzy jeszcze nie trafili na konkurs, zapraszam do wpisu z konkursem. :)

P.S. Jeszcze nie zostało odnalezione to COŚ, o którym wspominałem we wpisie z konkursem. Co prawda jeden z fanów autora bardzo wytrwale szukał - dosłownie jak detektyw - ale niestety wciąż nagroda niespodzianka jest możliwa do wygrania. :)

Dajcie się ponieść swojemu umysłowi...

0 komentarze:

Prześlij komentarz