czwartek, 26 października 2017

Darmowy fragment Anne Bishop - "Zapisane w Kartach"

Anne Bishop - "Zapisane w Kartach"

Tym razem mam dla Was post bardzo nietypowy - zawiera on bowiem informację o darmowym, udostępnionym przez Wydawnictwo Initium fragmencie najnowszej powieści Anne Bishop o wdzięcznych tytule "Zapisane w Kartach". W tekście załączam również link do pobrania tego fragmentu, składającego się z ponad pięćdziesięciu stron! Co jest takiego wspaniałego i nietypowego w tej książce, że Wydawnictwo postanowiło udostępnić kilkadziesiąt stron? Zajrzycie w linka, a sami się przekonacie - od razu zobaczycie czym się to wydanie wyróżnia. :)

"Zapisane w Kartach" to piąty tom cyklu "INNI", wydawanego w Polsce przez Wydawnictwo Initium od 2013 roku. Wszystkie części zebrały bardzo wysokie oceny i przychylne opinie krytyków. Najnowsza część będzie miała swoją premierę na początku listopada bieżącego roku. To już niedługo, więc być może Wydawnictwu uda się kogoś namówić w tych ostatnich dniach przed wielkim wypuszczeniem!

Nie przedłużając, plik PDF z darmowym fragmentem możecie pobrać klikając w link zamieszczony poniżej. Możecie przeczytać go bezpośrednio w przeglądarce lub pobrać do siebie na dysk. Fragment jest w pełni darmowy. :)Miłej lektury! :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz