czwartek, 28 lutego 2019

Darmowy e-book – „Ostrze zdrajcy”

Źródło: Lubimy Czytać
Już niedługo, 13 marca 2019 roku, premierę będzie miał trzeci tom tetralogii „Wielkie Płaszcze”, której autorem jest Sebastien de Castell. Pierwsze dwa tomy gościły już na moim blogu, a moje opinie możecie przeczytać klikając w ich tytuły: „Ostrze zdrajcy”, „Cień rycerza”. Wydawnictwo Insignis, pod którego szyldem wychodzą w Polsce książki Sebastiena de Castella, postanowiła w ramach promocji zbliżającej się premiery udostępnić CAŁKIEM ZA DARMO e-book pierwszego tomu! Dostępny jest oczywiście w trzech formatach, tak, aby każdy kto chce mógł się zapoznać z zawartością: epub, mobi oraz klasyczny pdf. 

Sam mam w planach przeczytanie trzeciego tomu oraz w przyszłości czwartego – dwa pierwsze tomy wspominam bardzo dobrze i mam nadzieję, że takie same wspomnienia będę miał z trzecim tomem. :) 

E-booka możecie pobrać STĄD.Oczywiście jeśli chcecie to możecie od razu zamówić w przedsprzedaży trzeci tom, „Krew Świętego”, dostępny między innymi w Empiku oraz w Świecie Książki. :)

Poniżej znajdziecie krótki opis ze strony Wydawnictwa dotyczący „Ostrza zdrajcy”, czyli pierwszego tomu, który możecie pobrać w formie e-booka:

„Wielkie Płaszcze. Sędziowie, bohaterowie… zdrajcy? 
Król nie żyje, Wielkie Płaszcze rozwiązano, a Falcio val Mond i jego towarzysze Kest i Brasti skończyli jako straż przyboczna szlachcica, który na domiar złego nie chce im płacić. Ale mogło być gorzej – ich chlebodawca mógłby leżeć martwy, podczas gdy oni musieliby bezradnie patrzeć, jak zabójca podrzuca fałszywe dowody wikłające ich w morderstwo. Chwileczkę… Przecież to właśnie się zdarzyło! 
W najbardziej zepsutym mieście świata zawiązuje się spisek koronacyjny, a to oznacza, że wszystko, o co walczą Falcio, Kest i Brasti, może lec w gruzach. Jeśli tych trzech zechce przeciąć intrygę, ocalić niewinnych i wskrzesić Wielkie Płaszcze, będą musiały wystarczyć im rapiery w dłoniach i obszarpane skórzane odzienie. Dziś bowiem każdy arystokrata jest tyranem, każdy rycerz – bandytą, a jedyne, czemu można ufać, to ostrze zdrajcy”.

A to opis trzeciego tomu, którego premiera będzie 13 marca 2019 roku:

„Jak się zabija Świętego? 
Falcio, Kest i Brasti niedługo się tego dowiedzą, bo ktoś znalazł na to sposób... 
Książęta od dłuższego czasu zastanawiali się, jak nie dotrzymać umowy dotyczącej osadzenia Aline na tronie, ale odkąd Święci zaczęli ginąć, rozchodzą się plotki, że sami Bogowie sprzeciwiają się jej koronacji. Kościoły starają się bronić, przywracając zbrojne zakony żołnierzy, asasynów i (przede wszystkim) Inkwizytorów – przez co kraj może stać się teokracją. Falcio może to powstrzymać, jedynie znajdując mordercę. Ma tylko jeden trop: przerażającą żelazną maskę, która sprawia, że Święci popadają w obłęd i stają się bezbronni. Lecz nawet jeśli zdoła odnaleźć zabójcę, będzie jeszcze musiał stawić mu czoła w walce. 
A to może być pojedynek, w którym każdy, nawet najzręczniejszy szermierz będzie bez szans”.

Zainteresowani? :D 

0 komentarze:

Prześlij komentarz