sobota, 20 lutego 2016

zDYCHAj ubogi języku! #20 - zakończenie cyklu

Ach te cykle, jak one często ratują sytuację na blogu, kiedy jest gorszy miesiąc lub okres. Tak, wiem, marudzę na to bez przerwy, ale mnie to dręczy i drąży mi dziurę i w ogóle, więc sobie narzekam. Niestety (albo stety, to zależy od punktu widzenia), dzisiaj po raz ostatni "tyłek ratuje" cykl zDYCHAj ubogi języku! Niestety od dłuższego już czasu nie ma praktycznie żadnego zainteresowania - być może źle dobieram słowa, być może po prostu się przejadł po początkowej fali zainteresowania. Fakt jest faktem, że ostatnimi czasy maksymalnie pięćdziesiąt osób czyta posty z kolejnymi słowami.

To czytelnicy wybierają co chcą czytać, a czego nie - tak było, jest i będzie. Aby blog dalej się podobał tym, którzy aktualnie go czytają, należy się dostosowywać do trendów i oczekiwań. W każdym razie ja z tego założenia wychodzę, a teorię tę potwierdziło już wielu bloggerów oraz wydawców. Widzę, że cykl Na ekranie Linkowanie z każdym kolejnym wpisem zyskuje coraz więcej wyświetleń - w sumie ciężko się dziwić, bo człowiek często sam nie ma czasu ani możliwości trafić akurat na danego linka. Sam uwielbiam takie różne czasoumilacze, jak to ładnie nazywa Angelika z bloga Lustro Rzeczywistości. :)

W związku z tym postanowiłem  zakończyć cykl z nowymi słowami, aby mieć więcej czasu na to, co Wam wszystkim sprawia frajdę i Was interesuje. Będę go mógł przeznaczyć albo na większą ilość postów okołoksiążkowych, albo po prostu zwyczajnie na czytanie. :) Wbrew pozorom przygotowanie jednego posta ze słowami pochłaniało naprawdę sporo czasu. Szanuję fakt, że zwyczajnie nie leży to już w kręgu Waszych zainteresowań i po prostu postaram się wrzucić więcej energii w inne "projekty". Tymczasem dzięki i tak za dotychczasowe zainteresowanie i mam nadzieję, że całą reszta będzie dalej na zadowalającym poziomie! :)

6 komentarzy:

 1. :) Szkoda, lubiłam ten cykl, ale na pewno zastąpisz to czymś fajnym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Albo czymś nowym, albo większą ilością tego, co już lubicie! :)

   Usuń
 2. Mnie podobnie jak Beti, też cykl się spodobał, przejrzałam te notki. Ogółem bardzo doceniam takie nowatorskie pomysły na serię wpisów. :) Czekam na kolejne i życzę weny! Pozdrawiam! :)

  www.majuskula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda. Ale może pojawi się pomysł na coś innego i go wprowadzisz. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam chętnie podczytywałam te notki, bo zawsze coś udawało mi się z nich uszczknąć dla siebie, ale czekam na kreatywny, nowy pomysł! :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że z tego cyklu rezygnujesz. Zawsze frajdę sprawiało mi "egzaminowanie" siebie ze słówek ;)

  OdpowiedzUsuń