piątek, 23 września 2016

[KONKURS] Czy jesteś wystarczająco szalony, żeby wygrać "Horyzont umysłu"?

Od kilkunastu dni delikatnie "atakuję" Was dziwnymi plamami, których obrazy wrzucam tu i ówdzie. A to na profilu na Facebooku (jeśli jeszcze nie widzieliście, to zapraszam o TUTAJ), a to wśród postów. Część z Was zapewne domyśliła się co to za rysunki. Dla tych, którzy nie wiedzą - są to "kleksy" (mówiąc kolokwialnie), które używane są w teście Rorschacha. Zwany jest on testem plam atramentowych, a powstał on w 1921 roku. Wykorzystywany jest w diagnozie klinicznej do wykrycia nieświadomych cech oraz zaburzeń psychicznych. Najczęściej wykorzystywany jest przez psychologów, nie psychiatrów, chociaż osobiście wolałbym się w jego wykorzystywanie nie zagłębiać - nie czuję się kompetentny.

Bardzo oględnie ujmując, test ten wykorzystywany jest do sprawdzenia czy badana osoba jest "szalona", czy wykazuje normalne skojarzenia. Teraz ja oraz Thomas Arnold, autor "Tetragonu", "33 dni prawdy" oraz "Anestezji", pragniemy poddać Was całkowicie nieprofesjonalnemu, ale w pełni poważnemu testowi plam atramentowych. A to wszystko z okazji zbliżającej się premiery najnowszej książki Thomasa Arnolda - "Horyzont umysłu"!


Dla tych, którzy nie znają jeszcze postaci Thomasa Arnolda zapraszam na krótki opis poniżej oraz do opinii o jego książkach na moim blogu - linki znajdziecie wyżej, pod poszczególnymi tytułami. Zaprawdę powiadam Wam, warto!

Thomas Arnold to pseudonim mieszkającego w Rydułtowach, a pochodzącego z Rybnika farmaceuty, który w wolnym od pracy czasie zajmuje się pisarstwem. Trzydziestolatek zadebiutował "Anestezją" - thrillerem, który został wydany za pośrednictwem wydawnictwa Novae Res. Kolejne dwie powieści wyszły spod skrzydeł Agencji Reklamowo-Wydawniczej Vectra. To samo wydawnictwo wspiera Thomasa Arnolda w wydaniu jego najnowszej powieści, wspomnianego już "Horyzontu umysłu". A będzie to już 6 października 2016 roku!


Najnowszą książkę Thomasa Arnolda będę sygnował własnym logo na okładce "Horyzontu umysłu", w związku z czym osobiście ręczę za jakość - jeszcze przeze mnie nie przeczytanej - powieści. Mam pełne zaufanie do autora - każda jego kolejna książka jest coraz lepsza, więc w ciemno zakładam, że i tym razem poziom będzie co najmniej utrzymany. Jeśli więc ufacie mi i moim ocenom, serdecznie zapraszam Was do wygrania jednego egzemplarza wraz z dedykacją i autografem samego autora!

Thomas Arnold zabawi się w psychologa i oceni, czy jesteście szaleni czy też nie. :) Oczywiście wszystko to na podstawie testu Rorschacha! Przed Wami dziesięć plam, a Waszym zadaniem będzie odpowiedzieć z czym Wam się kojarzy każda z nich. Niestety nie wiadomo czy sam Thomas Arnold jest szalonym doktorem i nagradza szaleńców, czy też ceni sobie normalność i przeciętność... Oczywiście odpowiedzi na to pytanie możecie szukać w jego dotychczasowych książkach - każda wskazówka jest dobra, aby wygrać nową powieść!

Skojarzenia przesyłajcie na mój adres e-mail - zpiorem@gmail.com - wszystkie zostaną przekazane w zbiorczej paczce po upłynięciu czasu zgłoszeń. Dzień ten przypada na 3 października 2016 roku 20 października 2016 roku, a więc na trzy dni przed premierą.

Przypominam - premiera "Horyzontu umysłu" już 6 października 2016 roku 24 października 2016 roku! Wtedy też nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników - kto otrzyma najnowszą książkę Thomasa Arnolda wraz z dedykacją! Wszystko w Waszych rękach i umysłach!

Podsumowując:

1. Do wygrania najnowsza powieść Thomasa Arnolda "Horyzont umysłu" z dedykacją.
2. Wysyłacie na adres zpiorem@gmail.com z czym kojarzy się każda z dziesięciu plam atramentowych.
3. Macie czas do 3 października 2016 20 października 2016 roku do północy.
4. Ogłoszenie wyników 6 października 2016 24 października 2016 roku, w dniu premiery książki.

Nagrody zostaną wysłane przez samego Thomasa Arnolda. A oto Wasz test, z którym musicie się zmierzyć (wszystkie grafiki pochodzą z Wikipedii i są oficjalnymi, upublicznionymi w 2009 roku obrazami):

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.


Pamiętajcie, że nie wiadomo jak Was oceni autor i czy preferuje osoby z nutką szaleństwa, czy w stu procentach "normalne"! Wiadomo natomiast, że sam mam dla Was dodatkową niespodziankę! Nie będzie to co prawda żadna z książek Thomasa Arnolda, ale będzie to dobra nagroda za Waszą spostrzegawczość. Gdzieś pośród wpisów zawierających plamy Rorschacha ukryłem COŚ. Pierwsza osoba, która na maila pokaże mi to COŚ zostanie nagrodzona niespodzianką. 

To będzie całkowicie niezależny od głównego konkursu bonus. Autor nie będzie wiedział czy ktokolwiek znalazł to COŚ, ani kto to był. :) Dowie się o tym razem z Wami wszystkimi - podczas ogłoszenia wyników. 

Nie używajcie komentarzy do zgłoszeń - wysyłajcie proszę jedynie na moją skrzynkę pocztową! 

Zachęcam oczywiście do odwiedzin fanpage'a autora, który jest o TUTAJ, jak również do zapoznania się z jego dotychczasową twórczością - warto nie tylko dlatego, że być może pomoże Wam wygrać ten konkurs i podpowie, co będzie cenił sam Thomas Arnold w Waszych odpowiedziach. Zapewnią też Wam naprawdę mnóstwo dobrego dreszczyku emocji!

Powodzenia!


0 komentarze:

Prześlij komentarz