czwartek, 3 listopada 2016

Co pod pióro w listopadzie 2016?

Październik minął mi niesamowicie szybko i bardzo owocnie. Tak naprawdę mogę pominąć całkowicie jakiekolwiek podsumowanie i porównanie założeń z rzeczywistością! Norma została wyrobiona na kilkaset procent! W sumie co najmniej 200%. :P Nie przewiduję takich wyników w listopadzie, dlatego mimo wszystko nie będę się upijał radością, tylko postaram się podejść do tematu bardziej realnie. Ponownie założę sobie tylko kilka książek, ale tym razem wrócimy trochę do fantastyki. Przynajmniej mam nadzieję, że zdążymy wrócić!

W listopadzie na pewno zobaczycie co najmniej jedną książkę, którą do recenzji otrzymałem. Nie byle jaką książkę, bowiem jest to mój pierwszy patronat - no i oczywiście (ach te powtórzenia) nie byle jaki patronat! "Horyzont Umysłu", najnowsza książka Thomasa Arnolda! Czysto teoretycznie powinna do mnie dojść jeszcze jedna powieść do recenzji, jednak nie jestem jej pewien (w sensie samej przesyłki), więc wstrzymam się z przedstawianiem jej w tym wpisie.


Jak już wspomniałem, nie planuję mnóstwa książek na listopad - co będzie to będzie, ile się uda, tyle się uda, ale mam nadzieję, że co najmniej te przedstawione poniżej będziecie mogli poznać!

Thomas Arnold - "Horyzont Umysłu"
Thomas Arnold - "Horyzont Umysłu"

Kolejna część przygód detektywów Rossa i Adamsa. Tym razem na warsztacie znajdą się psychiatrzy oraz prawnicy. Czwarty już tom, który wyszedł spod pióra farmaceuty piszącego w wolnym czasie z pewnością zapewni mi kilka godzin bardzo dobrej zabawy.
Jo Nesbø - "Trzeci klucz"
Jo Nesbø - "Trzeci klucz"

Czwarta (znowu czwarta!) część cyklu norweskiego pisarza. Harry Hole ponownie wraca do mojej biblioteczki jako pierwszy z trzech kolejnych zakupionych tomów. Jak na razie tendencja zwyżkowa się utrzymuje. Mam nadzieję, że tak samo będzie z tą powieścią - im więcej dobrych kryminałów, tym lepiej.
Trudi Canavan - "Misja Ambasadora"
Trudi Canavan - "Misja Ambasadora"

Przy okazji opinii "Trylogii Czarnego Maga" Trudi Canavan napisałem, że nie będę poszukiwał innych jej książek. Jakoś się jednak tak złożyło, że za bezcen udało mi się dorwać drugi i trzeci tom "Trylogii Zdrajcy". Niewiele myśląc zamówiłem też pierwszy tom, a że nie samym kryminałem człowiek żyje, to z chęcią sięgnę po fantastykę.

Niby tylko trzy książki, ale mam nadzieję, że wyrobię ten plan w połowie miesiąca! W razie czego w kolejności mam jeszcze książkę, która teoretycznie powinna do mnie teraz iść oraz choćby kolejne części przygód Harry'ego Hole'a oraz "Trylogię Zdrajcy". Pożyjemy zobaczymy. :)

A czego u Was można się spodziewać? :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz