poniedziałek, 4 września 2017

Co pod pióro we wrześniu 2017?

Wrzesień zapowiada się bardzo świetnie, przynajmniej w mojej opinii. Sam sierpień też był bardzo fajny, co miałem okazję już podsumować w osobnym poście. Udało mi się nawiązać współpracę z Agencją AIM Media, która reprezentuje Wydawnictwo Insignis - zaowocuje to właśnie wspaniałym wrześniem z mnóstwem książek! Oprócz tego czekam na tom od Wydawnictwa Psychoskok oraz na pewną książkę polskiego autora, która nawiązuje do wydarzeń, które miały miejsce w Wołyniu podczas II Wojny Światowej. Jak zwykle pozostawię jednak nieco tajemnicy, przynajmniej dopóki rzeczone lektury do mnie nie dotrą. :)

Jak więc widzicie zapowiada się bardzo czytelniczy miesiąc. Teraz trzeba jedynie tak sobie czas zaplanować, aby mieć go jak najwięcej na leniwe przerzucanie kartek! Zwłaszcza, że kilka z książek, na które czekam, jeszcze nie miały swojej premiery. A do tego przydałoby się jeszcze przemycić gdzieś Kinga! Tak, tego Stephena Kinga. Nie wiem czy wiecie, ale Kasia z bloga Kącik z Książką po raz kolejny organizuje Dzień Czytania Kinga w dniu jego urodzin. Z wielką chęcią wezmę w nim udział, jeśli tylko sensownie sobie wszystko zaplanuję. :) Tak czy siak gorąco Wam polecam spróbować przyjąć wyzwania - w końcu to tylko jeden dzień! :)

Klasycznie nie planuję zbyt wiele - mimo, że chciałbym przeczytać jak najwięcej. Jak zapewne zauważyliście, nieco odszedłem od konwencji "zaplanuj co do jednej sztuki". Już od co najmniej trzech miesięcy staram się przedstawiać jedynie część swoich planów. W końcu jaki jest sens ustalania szczegółowych planów, skoro i tak często nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć? A w "nowej" konwencji po prostu prezentuję to, czego możecie się spodziewać na blogu - a być może będzie i więcej! :) Jak zwykle okładki pochodzą z serwisu Lubimy Czytać.

"Chudszy" - Stephen King

Jedna z książek Stephena Kinga, która została wydana pod pseudonimem Richard Bachman. Niepokojące wydarzenia, tajemnicze chudnięcie i zemsta starego Cygana. Czego można chcieć więcej od książki Kinga - zapowiada się ciekawa uczta dla umysłu. Oby się tylko nie nabawić strachu przed wagą łazienkową!
"Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" - Christie Golden

Co prawda zazwyczaj nie zdradzam tytułów, które dopiero mają do mnie przyjść, ale o Arthasie pisałem już na swoim fanpejdżu w serwisie Facebook. Nie jest żadną tajemnicą, że w czasach liceum straciłem mnóstwo czasu na gry z uniwersum Warcraft, które do tej pory uważam za jedne z najlepszych tytułów. Za sobą mam też już kilka książek opowiadających o historii całego wszechświata. Jestem niesamowicie ciekawy w jaki sposób autorka przeszła przez życie Arthasa Menethila, jednej z najstraszniejszych postaci w całej historii Azeroth.
NIESPODZIANKI

Kilka niespodzianek, które swoim zwyczajem na razie zataję! Na pewno będą dwie premiery - 13.09.2017 roku oraz 27.09.2017 roku. Jedna z nich będzie odmienna od tego, co zazwyczaj czytam i co możecie ujrzeć na moim blogu. Z drugiej strony książki o takiej tematyce pojawiały się już w historii mojego bloga, więc nie powinniście poczuć się zaskoczeni. :) A czy to dobrze czy źle, to już mogę jedynie pozostawić Waszej ocenie... :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz