czwartek, 24 grudnia 2015

Wesołych Świąt dla wszystkich!

Cześć! Mamy czas Świąt Bożego Narodzenia - czas z pewnością dla wielu osób magiczny, dla innych nieco mniej, jednak każdemu kojarzy się z radością i szczęściem. Nie mam pojęcia jak wygląda to poza granicami naszego kraju, jednak w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie obok tej ostatniej ćwiartki grudnia, bez względu na jego poglądy, wyznanie czy inne czynniki, które tak lubią skłócać ludzi. Na pewno jest to okres, w którym gaśnie wiele sporów, który zbliża do siebie wszystkich ludzi - nawet tych na co dzień wojujących ze sobą. Czas, który jest pełen pracy, ale również efektów. Nie jest on przeznaczony jedynie dla wybranej grupy ludzi, ale dla wszystkich.

W tym własnie okresie Świąt Bożego Narodzenia utarło się składanie życzeń, oczywiście najlepiej takich prosto z serca. Wszystkie oczywiście są wartościowe i na pewno każdy by chciał, aby się spełniły co do jednego, jednak ja nie zacznę - jak na blog książkowy przystało :P - od życzeń mnóstwa książek, tylko od zdrowia. Gdy zdrowie jest, będą książki. Gdy zdrowie jest, będzie szczęście - można na nie zapracować, chociaż również życzę Wam, abyście mieli je pod dostatkiem. Gdy zdrowie jest, możecie osiągnąć wszystko. Tego również życzę Wam wszystkim. Abyście osiągnęli w życiu wszystko, czego tylko pragniecie, aby Wasze wszystkie marzenia się spełniły, a samo życie stawiało przed Wami jak najmniej przeciwności i ograniczyło Wam rzucanie kłód pod nogi.

Tego właśnie Wam życzę zarówno teraz, jak i w zbliżającym się wielkimi krokami Nowym Roku, ale także kolejnych latach Waszego - oby jak najdłuższego - życia!

6 komentarzy:

 1. WESOŁYCH ŚWIĄT I PRZEDE WSZYSTKIM ZACZYTANYCH :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, Zdrowych i Wesołych. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt oraz bogatego, książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt! :)

  Pozdrawiamy i obserwujemy :)
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Również Wesołych Świąt :D Widzę, że mieliśmy ten sam pomysł, by pokazać kota :D

  OdpowiedzUsuń