wtorek, 31 marca 2020

Wyniki konkursu z „Substancją czynną”!

Przyszła pora na ogłoszenie wyników konkursu, w którym do wygrania była „Substancja czynna”, najnowsza książka Thomasa Arnolda – tym razem jest to zbiór opowiadań osadzonych w aptekach i opowiadający o losach różnych pracowników. O wiele lżejszy niż to, do czego przywykli fani autora, ale wciąż czuć w nim Thomasa Arnolda. Jeśli chcecie zobaczyć, co sądzę o tej książce, to zapraszam do przeczytania opinii, która od wczoraj leży już na blogu! Serdecznie więc zapraszam, a tymczasem już więcej nie przedłużam – przejdźmy do najważniejszego tematu niniejszego wpisu. Do wyłonienia zwycięskiego komentarza!

Przede wszystkim dzięki wszystkim za zgłoszenia! Zarówno na blogu, jak i Facebooku oraz Instagramie! Łatwo nie było wybrać tę najbardziej przekonującą wypowiedź, ale udało się! Niniejszym więc ogłaszam, że „Substancja Czynna” powędruje do osoby, która zostawiła takie oto zgłoszenie:

„Grupa wyselekcjonowanych lekarzy zostaje wysłana wraz z tysiącem ludzi w kosmos, by z medycznego punktu widzenia nadzorować kolonizację planety A-9637/W. Każdy z lekarzy w trakcie lotu promem pełni dyżury przez określony czas. Tymczasem ktoś w wyszukany i jednocześnie brutalny sposób morduje przebywających w stanie hibernacji kolonizatorów. Czy misja ma szansę powodzenia? (takie połączenie fantastyki z sensacją)”.

Serdeczne gratulacje! Thomas Arnold skontaktuje ze szczęśliwą osobą w celu ustalenia formy przesyłki i tak dalej. Mi pozostaje życzyć wspaniałej lektury – ja już jestem po!

0 komentarze:

Prześlij komentarz